contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

17 Senovážné náměstí
Praha, Hlavní město Praha, 110 00
Czech Republic

+420734704246

ARTSPEAK, BASED IN 2014; IS AN ASSEMBLY OF INDIVIDUALS RAISED, EXPERIENCED, AND EDUCATED IN AN INTERNATIONAL SETTING OF ART AND DESIGN. EACH MEMBER HAS THE QUALIFICATIONS AND EXPERIENCE TO OFFER THE BEST FIELD OF WORK IN PUBLIC RELATIONS AND CREATIVE PROMOTIONAL EFFORTS. 

CAREER

Do malého, ale výkonného PR týmu hledáme kolegyni/kolegu na plný úvazek, který by se společně s námi staral o komunikaci pro naše výjimečné klienty.

 

Do malého, ale výkonného PR týmu hledáme kolegyni/kolegu na plný úvazek, který by se společně s námi staral o komunikaci pro naše výjimečné klienty. Hledáme zapálenou osobnost, jež bude sdílet naše hodnoty a má za sebou alespoň první spolehlivé zkušenosti z Public Relations – ideálně z Media Relations nebo Influencer Marketingu. Důležitá pro nás je její ochota přijímat výzvy a zároveň se nechat vést od zkušenějších, stejně jako důraz na precizní zacházení s jazykem i dodržování termínů. Zajímají nás detaily, ale i obecné dění na české či zahraniční mediální scéně a právě to očekáváme i od nového kolegy. Jsme schopni nabídnout nejen odpovídající ohodnocení, inspirující pracovní prostředí v centru Prahy, práci s mimořádným obsahem, ale i prostor pro profesní či osobnostní rozvoj.  

 

POŽADAVKY

 • Alespoň první rok–dva zkušeností práce v PR (Media Relations) 

 • Pečlivost, pokora a touha po kvalitním výsledku

 • Zkušenosti s psaním a velký cit pro češtinu i angličtinu

 • Základní přehled nejen o české mediální scéně a zájem jej rozšiřovat, respektovat a být jeho součástí

 • Znalost prezentačních programů Keynote (Powepoint), Excel, Word, Google Drive, Dropbox, Adobe Creative Suite výhodou

 • Orientace v prostředí módy, beauty, designu, umění či architektury je velmi vítána 

 

NÁPLŇ

 • Exekuce i samostatné vedení komunikačních kampaní

 • Denní komunikace s novináři, influencery, klienty a naším týmem

 • Psaní tiskových zpráv, editace textů

 • Týmová spolupráce na tiskových prezentacích a přehlídkách

 • Supervize stážistů a monitoringu médií

 • Podílení se na rozvoji agentury

ArtSpeak vznikl v roce 2014 jako iniciativa profesionálů s mezinárodními zkušenostmi designu a umění. Díky tomu dokážeme vést komunikaci pro klienty z oborů jako je právě umění, móda či architektura s perfektním servisem. Věnujeme se jak individuálním konzultacím a realizacím kampaní, tak i monitoringu a nákupu médií. Náš přístup je pečlivý, poctivý a realistický. Abychom se dokázali soustředit na efektivitu, preciznost a finanční dostupnost našich služeb využíváme nejmodernější nástroje a techniky. Své klienty plně respektujeme, stejně tak i svět digitálních médií. Lokální projekty dokážeme propojovat s globálním mediálním světem a globální značky s lokální scénou. V portfoliu našich klientů můžete zaznamenat mimo jiné i výstupy v prestižních zahraničních titulech, jako jsou New York Times, Forbes.com, Wallpaper*, Vogue nebo Lʼofficiel. Většina značek s námi roste od samého začátku a aktuálně mezi ně patří například Chybík+Krištof, Bohempia, IMRECZEOVA, LAFORMELA, NILA nebo Braasi Industry.  

SVÉ RESUMÉ V ČEŠTINĚ I ANGLIČTINĚ PROSÍME POSÍLEJTE NEJPOZDĚJI DO 18. 8. 2019 NA ADRESU CAREER@ARTSPEAKPR.COM