*/ */

contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

17 Senovážné náměstí
Praha, Hlavní město Praha, 110 00
Czech Republic

+420734704246

ARTSPEAK, BASED IN 2014; IS AN ASSEMBLY OF INDIVIDUALS RAISED, EXPERIENCED, AND EDUCATED IN AN INTERNATIONAL SETTING OF ART AND DESIGN. EACH MEMBER HAS THE QUALIFICATIONS AND EXPERIENCE TO OFFER THE BEST FIELD OF WORK IN PUBLIC RELATIONS AND CREATIVE PROMOTIONAL EFFORTS. 

Artspeak_5th anniversary_narozeniny_4.png

JOURNAL

Překvapte své blízké výjimečnými dárky.

Překvapte své blízké výjimečnými dárky

Olga Vrbikova

Předvánoční období je časem hodnocení uplynulého roku, setkávání se s kolegy, obchodními partnery i přáteli. Někde mezitím se nachází momenty pro sbírání inspirace a nakupování vánočních dárků. Abychom vám tento proces ulehčili, dali jsme dohromady hned několik tipů na opravdu výjimečné dárky od lokálních značek, které zaujmou nejen autorským designem, ale i svou originalitou a vysokou kvalitou.

NA TĚLO

Untitled6.001.jpeg

Bavlněná trika z dílny Zdeňky Imreczové, od 2200 CZK 

Do nadčasových basic kousků se vyplatí investovat, zvlášť když se jedná o trika z kvalitních materiálů. Dají se zkombinovat zkrátka se vším a díky své kvalitě vydrží celé roky. Trika české návrhářky Zdeňky Imreczové jsou dokonce dostupná hned v několika střizích a barvách, a jsou tak vhodná pro všechny věkové kategorie. 

Náušnice z kolekce Pritni, 2800 CZK

Není šperk jako šperk. Náušnice od české šperkařky Dany Bezděkové snoubí minimalismus s výjimečností, a vytváří tak dokonalý doplněk, po kterém touží nejedna žena. 

Morninga Cleansing Balm od Emma Hardie, 1600 CZK

Jestli my ženy po něčem opravdu toužíme, tak je to kosmetický přípravek, který by jedním tahem odstranil všechen make-up. Že nic takového neexistuje? Hloubkově čistící balzám od Emmy Hardie nás vyvedl z omylu, a stal se díky tomu nejlépe hodnoceným produktem všech dob. Balzám seženete exkluzivně v parfumerii Vavavoom.

PRO ZDRAVÍ I PLANETU

Untitled5.001.jpeg

Ledvinka z limitované edice Bohempia, 500 CZK

Kdybychom měli jmenovat jeden módní trend roku 2018, který si ještě pár let udrží svou popularitu, tak jsou to jednoznačně ledvinky. Tuto unisex konopnou ledvinku ocení všichni módní nadšenci, a její koupí navíc podpoříte českou udržitelnou módu. 

Držák na kolo jako srdce, 3600 CZK

S městskými koly se doslova roztrhl pytel, problém ovšem přichází v momentě, kdy se ho snažíte uskladnit. Český designér Martin Foret přišel s držákem na kolo ve tvaru srdce, který nejen že plní svou funkci, ale je také skvělým oživením kteréhokoliv interiéru.

K ZAHŘÁTÍ

Untitled4.001.jpeg

Čepice LAFORMELA, 55 EUR

Měkké dárky nemusí být jen zklamáním, to potvrzuje i česká módní značka LAFORMELA. Kousky z jejich kolekce potěšíte nejen svou kamarádku, ale i svého nejlepšího kamaráda. 

Kabátky z gobelínu od La femme MiMi, od 15000 CZK

Nenechte vaše blízké tuto zimu zmrznout na kost a pořiďte jim vlněný kabát s gobelínem od české návrhářky Mimi Lan Nguyen. Nejen, že její značka uplatňuje principy zero waste tvorby, ale také klade velký důraz na originalitu a kvalitu materiálů.

PRO DUŠI

Untitled7.001.jpeg

Fycus Lyrata od Haenke, 200 CZK

Každá domácnost uvítá kousek zeleně, zvlášť když se jedná o rostlinu, jež dokáže odstranit škodliviny ze vzduchu, který dýcháme.  Pokud byste ale rádi darovali jinou květinu, pražská botanická laboratoř Haenke jich na svém nově spuštěném eshopu nabízí opravdu velké množství i s informacemi o péči, které pro vás zpracovávají ti nejlepší odborníci na etnobotaniku. 

Slou magazín, 5,20 EUR

Šiřte vizi udržitelné módy dál prostřednictvím Slou magazínu. Jedná se o časopis, jenž přináší spousty praktických informací o pomalém životním stylu, stejně jako SLOU DAYS, které redakce časopisu pravidelně pořádá. 

5 akcí tohoto podzimu, které vás zahřejí nejen na duši

Olga Vrbikova

Máme tady část roku, kdy se většina z nás má chuť jen válet na gauči s čajem v ruce, sledovat seriály na Netflixu a užívat si pořádného lenošení. Nic proti takovému odpočinku nemáme, ale co takhle vyrazit na akce, kde se něčemu přiučíte, něco si vyrobíte a ještě poznáte pár skvělých lidi? Níže vám přinášíme souhrn pěti takových událostí, které určitě stojí za povšimnutí!

Phytolab workshopy v Haenke

Jak si vyrobit Marseillské, všestranně využitelné, mýdlo? Jak zatočit se suchou pokožkou jednou provždy? Jaká jsou rizika a přínosy tradiční přírodní medicíny? To vše a mnohem víc se dozvíte na Haenke phytolabech, kurzech fytoterapie, probíhajících celý podzim pod vedením odborníků z oblasti medicíny, etnobotaniky a farmacie.

© Haenke, Adéla Ježková

© Haenke, Adéla Ježková

Prodej zimní kolekce IMRECZEOVA na nové adrese

Vydejte se napříč severskou přírodou prostřednictvím zimní kolekce návrhářky Zdeňky Imreczeové. Kolekci budete moci ocenit v nových prostorech konceptu Back Yard již od 26 . října, kdy proběhne oslava prvního dne na nové adrese. Počínaje tímto dnem se zde objeví také každá následující kolekce této české značky. 

© IMRECZEOVA, Michaela Džurná

© IMRECZEOVA, Michaela Džurná

Rekonstrukce starých gobelínů na Desingnbloku

Designblok je za rohem a návrhářka La femme Mimi bude tentokrát součástí. Představí kolekci FW18, jenž vdechuje nový život ručně tkaným gobelínům. Pokud i vy vlastníte nějaké gobelíny a nevíte, co s nimi, tak je od vás sama návrhářka ve dnech 25.–29. října odkoupí, a vy se tak zároveň stanete součástí projektu Souvenir, který je oslavou recyklace a lásky ke klasickým řemeslům. 

© La femme MiMi

© La femme MiMi

Rekordní kampaň Bohempia na Hithit

Pokud jen chcete zůstat v pohodlí domova, tak při projíždění internetu nezapomeňte také omrknout hithitovou kampaň na Barefoot konopné tenisky. Přispěním na tento projekt podpoříte výrobu tenisek, ze kterých vás nebudou bolet záda a díky jejich přírodní termoregulaci je budete moci vytáhnout i v chladných zimních měsících!

© Bohempia

© Bohempia

Osmá edice SLOU DAYS

S další sezonou přichází již tradičně další SLOU Days. Zpomalte, nasajte pořádnou dávku inspirace na vánoční dárky, naučte se být šetrnější ke svému okolí i své peněžence a užijte si další spoustu zajímavých přednášek a workshopů! SLOU days se uskuteční ve vzdušných prostorech Hauch Gallery ve dnech 23. a 24. listopadu.

© SLOU DAYS

© SLOU DAYS