contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

17 Senovážné náměstí
Praha, Hlavní město Praha, 110 00
Czech Republic

+420734704246

ARTSPEAK, BASED IN 2014; IS AN ASSEMBLY OF INDIVIDUALS RAISED, EXPERIENCED, AND EDUCATED IN AN INTERNATIONAL SETTING OF ART AND DESIGN. EACH MEMBER HAS THE QUALIFICATIONS AND EXPERIENCE TO OFFER THE BEST FIELD OF WORK IN PUBLIC RELATIONS AND CREATIVE PROMOTIONAL EFFORTS. 

5 akcí tohoto podzimu, které vás zahřejí nejen na duši

JOURNAL

Překvapte své blízké výjimečnými dárky.

5 akcí tohoto podzimu, které vás zahřejí nejen na duši

Olga Vrbikova

Máme tady část roku, kdy se většina z nás má chuť jen válet na gauči s čajem v ruce, sledovat seriály na Netflixu a užívat si pořádného lenošení. Nic proti takovému odpočinku nemáme, ale co takhle vyrazit na akce, kde se něčemu přiučíte, něco si vyrobíte a ještě poznáte pár skvělých lidi? Níže vám přinášíme souhrn pěti takových událostí, které určitě stojí za povšimnutí!

Phytolab workshopy v Haenke

Jak si vyrobit Marseillské, všestranně využitelné, mýdlo? Jak zatočit se suchou pokožkou jednou provždy? Jaká jsou rizika a přínosy tradiční přírodní medicíny? To vše a mnohem víc se dozvíte na Haenke phytolabech, kurzech fytoterapie, probíhajících celý podzim pod vedením odborníků z oblasti medicíny, etnobotaniky a farmacie.

© Haenke, Adéla Ježková

© Haenke, Adéla Ježková

Prodej zimní kolekce IMRECZEOVA na nové adrese

Vydejte se napříč severskou přírodou prostřednictvím zimní kolekce návrhářky Zdeňky Imreczeové. Kolekci budete moci ocenit v nových prostorech konceptu Back Yard již od 26 . října, kdy proběhne oslava prvního dne na nové adrese. Počínaje tímto dnem se zde objeví také každá následující kolekce této české značky. 

© IMRECZEOVA, Michaela Džurná

© IMRECZEOVA, Michaela Džurná

Rekonstrukce starých gobelínů na Desingnbloku

Designblok je za rohem a návrhářka La femme Mimi bude tentokrát součástí. Představí kolekci FW18, jenž vdechuje nový život ručně tkaným gobelínům. Pokud i vy vlastníte nějaké gobelíny a nevíte, co s nimi, tak je od vás sama návrhářka ve dnech 25.–29. října odkoupí, a vy se tak zároveň stanete součástí projektu Souvenir, který je oslavou recyklace a lásky ke klasickým řemeslům. 

© La femme MiMi

© La femme MiMi

Rekordní kampaň Bohempia na Hithit

Pokud jen chcete zůstat v pohodlí domova, tak při projíždění internetu nezapomeňte také omrknout hithitovou kampaň na Barefoot konopné tenisky. Přispěním na tento projekt podpoříte výrobu tenisek, ze kterých vás nebudou bolet záda a díky jejich přírodní termoregulaci je budete moci vytáhnout i v chladných zimních měsících!

© Bohempia

© Bohempia

Osmá edice SLOU DAYS

S další sezonou přichází již tradičně další SLOU Days. Zpomalte, nasajte pořádnou dávku inspirace na vánoční dárky, naučte se být šetrnější ke svému okolí i své peněžence a užijte si další spoustu zajímavých přednášek a workshopů! SLOU days se uskuteční ve vzdušných prostorech Hauch Gallery ve dnech 23. a 24. listopadu.

© SLOU DAYS

© SLOU DAYS