contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

17 Senovážné náměstí
Praha, Hlavní město Praha, 110 00
Czech Republic

+420734704246

ARTSPEAK, BASED IN 2014; IS AN ASSEMBLY OF INDIVIDUALS RAISED, EXPERIENCED, AND EDUCATED IN AN INTERNATIONAL SETTING OF ART AND DESIGN. EACH MEMBER HAS THE QUALIFICATIONS AND EXPERIENCE TO OFFER THE BEST FIELD OF WORK IN PUBLIC RELATIONS AND CREATIVE PROMOTIONAL EFFORTS. 

CO SLUŠÍ LÉTU

JOURNAL

Překvapte své blízké výjimečnými dárky.

CO SLUŠÍ LÉTU

Olga Vrbikova

Léto sluší snad každému, přesto je vždy podstatné vědět jak na něj. K čerstvému ovoci, chutné zelenině, moři, přírodě a vitamínu D totiž patří také cestování, klimatizace a vysoké teploty, které nám činí neplechu jak zvenku, tak bohužel i zevnitř. Inspirujte se našimi tipy od nezávislých niche značek, které nešetří poctivými do hloubky účinkujícími ingrediencemi, ani kreativitou, jež polichotí Vašemu tělu i duši.

Wake Me Up“ kolagenová páska na oční víčka od Magicstripes, prodává Byssine.cz (210 Kč)

Letní večírky do svítání a svatební sezona má jednoznačně své kouzlo. Kolagenová páska na oční víčka světového bestselleru Magicstripes Vám ráno po večírku vykouzlí kukuč bez nechtěných otoků, tmavých kruhů a navíc Vám zredukuje vrásky a očnímu okolí dopřeje vše potřebné včetně extra dávky hydratace a blahodárné kyseliny hyaluronové. Díky kolagenu Vaše víčka opět obživnou a získají potřebnou elasticitu. 

Krém na opalování ve spreji Eco Sun SPF 50+ – Seventyone Perent, prodává Nila.cz (520 Kč)

Bezpečná ochrana před UV zářením je jasný příkaz léta. Ataka slunečních paprsků je v létě všudypřítomná. Ať už léto trávíte u moře nebo na horách, sluneční záření pocítíte stejně. Vybírejte pečlivě nejen podle stupně ochranného faktoru, ale také s ohledem na typ vaší pleti a na vůni, která vám z nutné ochrany přinese slastný požitek.

Aftersun gel – Susanne Kaufmann, prodává Vava-voom.cz (1050 Kč)

Péče po opalování je extrémně důležitá a není dobré ji odbývat. Cítíte se příjemně unaveni, písek, sůl či chlor už jste spláchli pod sprchou. Než si dáte sklenku vychlazeného moku, ochlaďte i svou pokožku. Jemný gel s příjemným chladivým efektem je to pravé řešení. Je bohatý na regenerační složky, které dodají pokožce důležité živiny, navrátí ztracenou hydrataci a pokožku zklidní. Váš vytoužený bronz bude dlouhodobý a rovnoměrný.

Olejíček na pubické ochlupení – Fur, prodává Byssine.cz (1200 Kč)

Hladká pokožka, bez chloupků i s chloupky. To je motto americké indie značky Fur, která se specializuje na péči o tělesné partie. Olejíčky, peelingy a krémy přírodního původu kůži zklidňují, vyživují a zanechávají ji sametově hebkou. Fur se snaží otevřít v kosmetickém odvětví téma tzv. vulva beauty, intimní ženské hygieny, a my jí držíme palce! Přípravky pořídíte na Byssine.cz.

balm.001 (1).png

Effortless – The Beauty Archive, prodává Nila.cz (990 Kč)

Švédská značka přírodní dekorativní kosmetiky, ve které se snoubí skandinávský minimalismus a moderní design s vědomím, že šetří naše zdraví a životní prostředí. Produkty vznikají s maximálním ohledem na životní prostředí, jsou 100% organické a zároveň veganské. Důraz značka klade i na mnohostrannou využitelnost výrobků. Pigmentové směsi v minimalistických skleněných kalíšcích mohou například fungovat jako oční stíny a zároveň tvářenka nebo rozjasňovač. 

Rose Spray – Susanne Kaufmann, prodává Vava-voom.cz (1250 Kč)

Růžová voda je ideálním společníkem pro letní cestování, zejména v letadle, kde je naše pleť vystavována silně klimatizovanému prostředí. Rose Water Mist od rakouské Susanne Kaufmann pleť dokonale hydratuje a dodá jí díky obsahu antioxidantů a vitamínů pevnost a elasticitu. Produkty vyhlášené beauty guru Susanne Kaufmann jsou vyrobeny na přírodní bázi z alpských bylin a olejů.