contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

17 Senovážné náměstí
Praha, Hlavní město Praha, 110 00
Czech Republic

+420734704246

ARTSPEAK, BASED IN 2014; IS AN ASSEMBLY OF INDIVIDUALS RAISED, EXPERIENCED, AND EDUCATED IN AN INTERNATIONAL SETTING OF ART AND DESIGN. EACH MEMBER HAS THE QUALIFICATIONS AND EXPERIENCE TO OFFER THE BEST FIELD OF WORK IN PUBLIC RELATIONS AND CREATIVE PROMOTIONAL EFFORTS. 

Emblem ArtsPeak #1

JOURNAL

Překvapte své blízké výjimečnými dárky.

Emblem ArtsPeak #1

Olga Vrbikova

Poslední lednový den jsme uvedli kolekci na jaro a léto 2019 návrhářce Zdeňce Imreczeové tvořící pod značkou IMRECZEOVA. Jednalo se o jeden z nejpříjemnějších a nejopravdovějších formátů vůbec. Během jediného dne jsme totiž společně s opravdovými ženami – ambasadorkami značky Vlastinou Kounickou Svátkovou (Prostor pro duši), Kateřinou Vackovou (Loono), Lenny Trčkovou (Čtení tě mění) a Pavlínou Louženskou (#holkyzmarketingu) zrealizovali hned dva talky na téma komfortu v módní tvorbě a povídaly si o denní rutině nás žen, kariéře, módě a pocitu pohodlí. Dopolední část byla věnovaná médiím a večerní, v rámci prvního dílu cyklu Emblem ArtsPeak talků, veřejnosti. Ke spolupráci na tomto seriálu rozhovorů s osobnostmi různých kreativních profesí nás přizvala ředitelka Helena Valtrová, které tímto velmi děkujeme za důvěru, spolupráci a prostor M Lounge hotelu Emblem.

Foto: Michaela Džurná, The Emblem Hotel